Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ створив єдину базу позичальників-боржників

0 26

Національний банк України за участю комерційних банків створив єдину інформаційну систему обліку позичальників (боржників), що мають прострочені заборгованості за кредитами, виданими банками (ЄІС «Реєстр позичальників»).

До ЄІС «Реєстр позичальників» підключаються банки, які підписали з НБУ договір про надання інформаційно-довідкових послуг за допомогою цієї системи. Після підключення банк регулярно надає інформацію про своїх ненадійних клієнтів та несе повну відповідальність згідно з чинним законодавством за достовірність наданої інформації.

Станом на 01.01.2010 договори з НБУ про участь у ЄІС «Реєстр позичальників» підписали 154 банки, сумарні активи яких становлять близько 79,2% від активів банківської системи України. Загальна кількість банківських установ — учасників ЄІС «Реєстр позичальників» (з урахуванням філій) — 653.

Залиште коментар