Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ розробив програму АРМ, яка передбачає проведення дій, що пов”язані із реорганізацією юридичної особи.

16

Національний банк України розробив програму автоматизованого робочого місця (АРМ) державного реєстратора, яка передбачає проведення певної послідовності реєстраційних дій, що пов’язані із реорганізацією юридичної особи, а саме, державної реєстрації припинення юридичної особи та державної реєстрації створення юридичної особи, що створюється в результаті організації. Про це йдеться у листі НБУ, яким володіє РБК-Україна.

Також, Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва повідомив, що ним надано доручення Державному підприємству “Інформаційний-ресурсний центр” щодо доопрацювання АРМ державного реєстратора відповідно до змін у законі України “Про банки і банківську діяльність”. Крім того, Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва зазначив, що державним реєстраторам вже надаються відповідні роз’яснення щодо використання можливостей програмного забезпечення АРМ державного реєстратора в частині проведення реорганізації банків без застосування процедури перетворення.

Джерело:

РБК – Україна

Комментарии