Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ розробив програму АРМ, яка передбачає проведення дій, що пов”язані із реорганізацією юридичної особи.

0 16

Національний банк України розробив програму автоматизованого робочого місця (АРМ) державного реєстратора, яка передбачає проведення певної послідовності реєстраційних дій, що пов’язані із реорганізацією юридичної особи, а саме, державної реєстрації припинення юридичної особи та державної реєстрації створення юридичної особи, що створюється в результаті організації. Про це йдеться у листі НБУ, яким володіє РБК-Україна.

Також, Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва повідомив, що ним надано доручення Державному підприємству “Інформаційний-ресурсний центр” щодо доопрацювання АРМ державного реєстратора відповідно до змін у законі України “Про банки і банківську діяльність”. Крім того, Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва зазначив, що державним реєстраторам вже надаються відповідні роз’яснення щодо використання можливостей програмного забезпечення АРМ державного реєстратора в частині проведення реорганізації банків без застосування процедури перетворення.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар