Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ розглядає можливість реструктуризації повернення рефінансування для деяких банків

0 17

Нацбанк розглядає можливість реструктуризації повернення рефінансування для деяких банків. Про це РБК-Україна повідомив член наглядової ради НБУ Василь Горбаль, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, НБУ останнім часом розглядав можливість реструктуризації рефінсування, оскільки кошти виділялися на один рік, а у більшості банків немає реальної можливості повернути їх у строк. “Не знаю, яким буде це рішення, але щодо деяких банків воно має бути прийнято. Зрозуміло, що, зокрема, тут повинен бути і “Надра Банк”, – сказав В.Горбаль.

Він також відзначив, що Рада НБУ збиралася розглянути це питання, проте відповідно до законодавства питання рефінансування є винятковою компетенцією НБУ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар