Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ припиняє державну реєстрацію іноземних інвестицій.

0 20
У зв’язку з набранням 15 травня 2010 р. чинності змін до Закону України від 23 червня 2009 р. №1533-VI “Про внесення змін до деяких законів України з метою подолання негативних наслідків фінансової кризи” та Закону України від 19 березня 1996 р. №93/96-ВР “Про режим іноземного інвестування”, передбачених Законом України від 27 квітня 2010 р. № 2155-VI “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання іноземних інвестицій та кредитування” Національний банк України припиняє державну реєстрацію іноземних інвестицій. Про це йдеться в повідомленні НБУ від 17 травня 2010 р. № 13-214/2594-8235, текст якого має РБУ-Україна.

Документи заявників, які були подані до територіальних управлінь Національного банку України з метою проведення державної реєстрації іноземних інвестицій відповідно до Положення про порядок державної реєстрації Національним банком України іноземних інвестицій та на підставі яких до наведеного вище терміну не було прийнято відповідного рішення, повертаються заявникам без реєстрації.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар