Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ пропонує проблеми вкладників Укрпромбанку перевести в Ощадбанк

0 18

Національний банк пропонує Кабінету Міністрів перевести зобов’язання Укрпромбанку перед вкладниками-фізособами в Ощадбанк у разі провалу рекапіталізації Укрпромбанку. Про це повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних зв’язків НБУ Сергій Круглик, передають «Українські новини».

Нацбанк, за словами Круглика, раніше пропонував уряду також і рекапіталізацію Укрпромбанку.

Переведення зобов’язань банку перед вкладниками-фізособами пропонувалося ввести лише у разі негативного рішення з рекапіталізації Укрпромбанку.

Станом на 1 квітня кошти фізосіб в Укрпромбанку склали 7 296,5 млн. гривень.

Нагадаємо, з 21 січня 2009 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Укрпромбанку і призначив тимчасовим адміністратором Олександра Майданюка.

З 18 травня НБУ призначив тимчасовим адміністратором Укрпромбанку Костянтина Раєвського замість Олександра Майданюка.

10 червня Кабмін затвердив остаточне рішення про рекапіталізацію за участю держави Укргазбанку, банку «Київ» і Родовід Банку.

Джерело:

proUA

Залиште коментар