Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ продовжив тимчасову адміністрацію в “Родовід банку”.

0 22

Постановою правління Національного банку України від 14 травня 2010 р. № 234 продовжено у ПАТ “Родовід банк” дію тимчасової адміністрації та повноваження тимчасового адміністратора Онищенка М.І. на чотири місяці з 17 травня 2010 р. до 16 вересня 2010 р.

Постановою Правління Національного банку України від 12 травня 2010 р. № 233 усунуто з 14 травня 2010 р. Щербину Сергія Ярославовича від виконання обов’язків тимчасового адміністратора Публічного Акціонерного Товариства “Родовід банку” та призначено тимчасовим адміністратором фізичну особу – незалежного експерта Онищенка Миколу Івановича, у разі його тимчасової відсутності його функції виконуватиме уповноважена фізична особа – службовець Національного банку України Фатєєва Вікторія Леонідівна.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар