Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів Родовід банку

0 42

Національний банк України продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» строком на один місяць – з 16 вересня до 15 жовтня. Про це «proUA» повідомила прес-служба НБУ.

«Постановою правління Національного банку України від 15.09.2009 № 551 продовжено мораторій на задоволення вимог кредиторів публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» строком на один місяць – з 16.09.2009 до 15.10.2009 крім зобов’язань Банку за договорами банківських вкладів (депозитів), договорами банківських рахунків, а також за зобов’язаннями щодо переказу коштів у межах лімітів, установлених тимчасовим адміністратором Банку і погоджених Національним банком України», – йдеться у повідомленні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар