Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів Родовід банку

42

Національний банк України продовжив мораторій на задоволення вимог кредиторів публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» строком на один місяць – з 16 вересня до 15 жовтня. Про це «proUA» повідомила прес-служба НБУ.

«Постановою правління Національного банку України від 15.09.2009 № 551 продовжено мораторій на задоволення вимог кредиторів публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» строком на один місяць – з 16.09.2009 до 15.10.2009 крім зобов’язань Банку за договорами банківських вкладів (депозитів), договорами банківських рахунків, а також за зобов’язаннями щодо переказу коштів у межах лімітів, установлених тимчасовим адміністратором Банку і погоджених Національним банком України», – йдеться у повідомленні.

Джерело:

proUA

Комментарии