Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ посилив обмеження на валютні перекази за кордон

0 16

Національний банк України постановою від 30.10.2008 р. №340 вніс зміни у свою постанову №319 щодо стабілізації ситуації в банківському секторі, посиливши обмеження на валютні перекази за кордон фізичних осіб за поточними валютними неторговими операціями.

«Установити, що банки (фінансові установи) за дорученнями фізичних осіб-резидентів і нерезидентів можуть здійснювати за межі України перекази іноземної валюти за поточними валютними неторговими операціями: без підтверджувальних документів з поточного рахунка в інвалюті або без його відкриття — суму, що в еквіваленті не перевищує 15 тис. грн. на місяць», — зазначено в документі.

Відповідно до постанови, перекази інвалюти за поточними валютними неторговими операціями за дорученнями фізосіб на підставі підтверджувальних документів можливі на суму, що в еквіваленті не перевищує 75 тис. грн на місяць, але тільки з поточних рахунків клієнтів.

У документі відзначається, що такі вимоги не поширюються на оплату видатків на лікування в медичних установах інших країн; на оплату видатків з транспортування хворих; на оплату видатків, пов’язаних зі смертю громадян за кордоном; на перекази, які здійснюються на підставі вироків і рішень судових і правоохоронних органів; на перекази, які здійснюються громадянами у випадку виїзду за кордон на постійне місце проживання.

Залиште коментар