Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ незабаром зніме заборону на дострокове зняття депозитів, – В.Ющенко.

0 19

Національний банк України незабаром зніме заборону на дострокове зняття депозитів. Про це заявив сьогодні Президент України Віктор Ющенко під час робочої поїздки до Чернівецької обл. за результатами ранкової зустрічі з головою НБУ Володимиром Стельмахом, повідомляє прес-служба глави держави. Президент також запевнив, що НБУ робитиме все для того, щоб пропозиція валюти на ринку була достатньою. “Ми знайдемо спільну мову з вкладниками. Кошти людей у банках гарантовані державою”, – сказав В.Ющенко.

Президент також закликає усіх громадян України з розумінням поставитися до стабілізаційних заходів, які сьогодні пропонуються задля виходу з економічної кризи в державі. Президент підкреслив, що будуть вжиті всі необхідні заходи, щоб зберегти стабільну гривню та відновити довіру до неї. “Ми починаємо заходи зі зміцнення гривні”, – сказав В.Ющенко.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар