Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ ліквідує ще один проблемний банк

0 14
НБУ

НБУ ліквідує ще один проблемний банк

Національний банк України (НБУ) вирішив ліквідувати Банк регіонального розвитку (БРР). Про це повідомило інформоване джерело в Нацбанку.

“Сьогодні на правлінні вирішили відкликати ліцензію та ліквідувати БРР. Відповідну постанову буде зареєстровано завтра – буде конкретизовано дату початку ліквідаційної процедури та інші деталі”, – розповіло джерело.

За його словами, правління також ухвалило рішення щодо пролонгації та реструктуризації кредитів, наданих центральним банком кільком комерційним кредитно-фінансовим установам.

Крім того, остаточні рішення щодо подальшої долі проблемних банку “Арма” і Трансбанку поки що не прийняті: мораторій на задоволення вимог кредиторів у Трансбанку завершився 2 грудня, а в банку “Арма” – 15 листопада.

Як повідомлялося, НБУ ввів у БРР тимчасову адміністрацію у березні 2009 року.

На початок жовтня 2009 року найбільшими акціонерами банку були Валерій Ксьонзенко (47,375%), ЗАТ “Рода-Капітал” (34,4462%), ТОВ “ІБК Місто” (17,7262%).

Джерело:

ТСН

Залиште коментар