Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ ліквідує ще один проблемний банк

14
НБУ

НБУ ліквідує ще один проблемний банк

Національний банк України (НБУ) вирішив ліквідувати Банк регіонального розвитку (БРР). Про це повідомило інформоване джерело в Нацбанку.

“Сьогодні на правлінні вирішили відкликати ліцензію та ліквідувати БРР. Відповідну постанову буде зареєстровано завтра – буде конкретизовано дату початку ліквідаційної процедури та інші деталі”, – розповіло джерело.

За його словами, правління також ухвалило рішення щодо пролонгації та реструктуризації кредитів, наданих центральним банком кільком комерційним кредитно-фінансовим установам.

Крім того, остаточні рішення щодо подальшої долі проблемних банку “Арма” і Трансбанку поки що не прийняті: мораторій на задоволення вимог кредиторів у Трансбанку завершився 2 грудня, а в банку “Арма” – 15 листопада.

Як повідомлялося, НБУ ввів у БРР тимчасову адміністрацію у березні 2009 року.

На початок жовтня 2009 року найбільшими акціонерами банку були Валерій Ксьонзенко (47,375%), ЗАТ “Рода-Капітал” (34,4462%), ТОВ “ІБК Місто” (17,7262%).

Джерело:

ТСН

Комментарии