Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ дав волю тимчасовим адміністраторам

0 18

Національний банк України постановою від 16.04.2009 №225 вніс зміни до Спеціального порядку здійснення заходів щодо фінансового оздоровлення банків. Текст постанови, яка набере чинності з 1 червня ц.р., розміщено на офіційному сайті Верховної Ради.

Як повідомляє УНІАН, новим порядком передбачено, що банк повинен відображати різницю між зареєстрованим статутним капіталом і новим розміром статутного капіталу, певним тимчасовим адміністратором під час зменшення статутного капіталу шляхом зниження номінальної вартості акцій, у складі загальних резервів.

Крім того, передбачено, що тимчасовий адміністратор з метою вжиття заходів щодо фінансового оздоровлення банку має право зменшувати розмір статутного капіталу банку, визначати нову номінальну вартість акцій, проводити консолідацію акцій, здійснювати додаткову емісію акцій.

Залиште коментар