Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ дав банкам 7 років на повернення йому грошей, виділених для рефінансування

0 31

Національний банк дозволив банкам «Надра», «Київ», «Фінанси і Кредит», Укрпромбанку, Родовід Банку, Укргазбанку та Імексбанку повертати протягом 7 років привернуті раніше у НБУ кредити рефінансування.

Про це йдеться в повідомленні НБУ з посиланням на постанову №438 від 28 липня, передають «Українські новини».

Згідно повідомленню, ця постанова передбачає продовження на період до 7 років терміну дії договорів по кредитах рефінансування, які були надані вищезгаданим 7 банкам.

НБУ відзначає, що по всіх цих банках він раніше вніс на розгляд Міністерства фінансів пропозиції про їх рекапіталізацію коштом держави.

По договорах рефінансування з даними 7 банками сплачуватимуться відсотки у розмірі облікової ставки НБУ + 0,5 процентного пункту.

НБУ також допускає, що при продовженні термінів дії договорів рефінансування застава, що надається банками в забезпечення по кредитах буде змінена на більш ліквідну.

НБУ не наводить інформації про об’єми рефінансування, наданого вищезгаданим 7 банкам.

Нагадаємо, 10 червня Кабінет Міністрів утвердил остаточне рішення про рекапіталізацію за участю держави Укргазбанка, банка «Київ» і Родовід Банку.

Банки «Фінанси і Кредит» та Імексбанк припинили переговори з державою з приводу рекапіталізації, розраховуючи на власні сили.

Рішення про можливу рекапіталізацію Укрпромбанка і банка «Надра» поки остаточно не прийняте.

Джерело:

proUA

Залиште коментар