Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ: Тимчасові адміністратори банків зможуть шукати інвесторів для оздоровлення фінустанов за допомогою ЗМІ

14

Національний банк України змінив регламент залучення інвесторів для оздоровлення банків, передбачивши, серед іншого, що тимчасовий адміністратор за відсутності відповідних пропозицій повинен опублікувати оголошення про залучення інвесторів у пресі.

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ від 17.04.2008 р. №99, якою вносяться зміни до положення про застосування Нацбанком заходів впливу за порушення банківського законодавства. Текст постанови розміщений на веб-сайті парламенту, документ набирає чинності з 2 червня.

«Тимчасовий адміністратор у разі відсутності пропозицій від осіб, що бажають взяти участь у фінансовому оздоровленні банку, з метою пошуку інвесторів забезпечує публікацію в одному з офіційних друкованих видань Верховної Ради, Кабінету Міністрів або Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку України, а також за потреби в журналі «Вісник НБУ» і регіональних друкованих засобах масової інформації оголошення про залучення інвесторів з метою фіноздоровлення банку», — говориться в документі.

Відповідно до постанови, продаж банку інвесторам здійснюється за умови прийняття ними зобов’язань щодо фіноздоровлення кредитно-фінансової установи.

При цьому тимчасовий адміністратор може запропонувати Нацбанку здійснити фіноздоровлення банку шляхом залучення інвесторів, зокрема, за умови зниження значення нормативу миттєвої ліквідності кредитно-фінансової установи (Н4) до рівня менше 10%.

Комментарии