Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НБУ: Тимчасові адміністратори банків зможуть шукати інвесторів для оздоровлення фінустанов за допомогою ЗМІ

0 14

Національний банк України змінив регламент залучення інвесторів для оздоровлення банків, передбачивши, серед іншого, що тимчасовий адміністратор за відсутності відповідних пропозицій повинен опублікувати оголошення про залучення інвесторів у пресі.

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ від 17.04.2008 р. №99, якою вносяться зміни до положення про застосування Нацбанком заходів впливу за порушення банківського законодавства. Текст постанови розміщений на веб-сайті парламенту, документ набирає чинності з 2 червня.

«Тимчасовий адміністратор у разі відсутності пропозицій від осіб, що бажають взяти участь у фінансовому оздоровленні банку, з метою пошуку інвесторів забезпечує публікацію в одному з офіційних друкованих видань Верховної Ради, Кабінету Міністрів або Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку України, а також за потреби в журналі «Вісник НБУ» і регіональних друкованих засобах масової інформації оголошення про залучення інвесторів з метою фіноздоровлення банку», — говориться в документі.

Відповідно до постанови, продаж банку інвесторам здійснюється за умови прийняття ними зобов’язань щодо фіноздоровлення кредитно-фінансової установи.

При цьому тимчасовий адміністратор може запропонувати Нацбанку здійснити фіноздоровлення банку шляхом залучення інвесторів, зокрема, за умови зниження значення нормативу миттєвої ліквідності кредитно-фінансової установи (Н4) до рівня менше 10%.

Залиште коментар