Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Названо ймовірний мотив убивства Коробчинського

0 16

У міліції вважають, що найбільш ймовірним мотивом вчорашнього вбивства в Одесі лідера Партії промисловців і підприємців України Олександра Коробчинського є його бізнесові інтереси. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Віктор Ратушняк.

При цьому В.Ратушняк зауважив, що вже є певні напрацювання і є вірогідність, що злочин невдовзі буде розкрито. Заступник міністра додав, що наразі слідчо-оперативна група продовжує огляд місця пригоди щодо виявлення речових доказів.

Політик і бізнесмен О.Коробчинський був убитий у центрі Одеси ввечері 5 січня. Невідомий чоловік, озброєний пістолетом, випустив у нього чотири кулі і зник. О.Коробчинський помер у лікарні.

Довідка. О.Коробчинський народився 9 серпня 1969 року в Києві. З 2002 по 2010 рр. він був депутатом Одеської міськради. З 2003 р. обіймав посаду президента промислово-будівельної групи “Інтобуд”. 7 листопада 2009 року був обраний головою Партії промисловців і підприємців України. На виборах 2010 року балотувався на посаду мера Одеси і посів третє місце.

Теги:

МВС, О.Коробчинський

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар