Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Названо максимальну суму хабара, зафіксовану цього року

0 16

Максимальна сума хабара, зафіксована цього року в Україні працівниками міліції, склала 10,5 млн. грн. Про це сьогодні на брифінгу повідомив міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Він пояснив, що вказану суму вимагав голова однієї з райдержадміністрацій Хмельницької області за виділення 30 га землі.

Усього ж, як зазначив міністр, протягом цього року працівниками органів внутрішніх справ було виявлено близько 3 тисяч таких злочинів як серед представників органів влади, так серед працівників контролюючих органів.

Зокрема, за словами А.Могильова, зафіксовано 347 фактів отримання хабара на суму понад 10 тис. грн., 150 випадків отримання понад 30 тис. грн. і 115 випадків отримання хабарів на суму понад 100 тис. грн.

У той же час міністр шкодує, що реальне покарання несуть лише чверть затриманих за хабарництво.

Теги:

хабарництво

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар