Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НАЗК погодило 4 антикорупційні програми державних органів, 15 програм – на опрацюванні

0 69

На останньому засіданні Національного агентства з питань запобігання корупції були погодженіантикорупційні програми на 2017 рік Міністерства оборони України, Вищого спеціалізованого судуУкраїни з розгляду цивільних і кримінальних справ, Державного агентства резерву України таДержавної аудиторської служби України.

Водночас станом на сьогодні на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції від органів влади надійшли 93 антикорупційні програми (програми 17 міністерств, 39 центральних органів виконавчої влади, 24 обласних державних адміністрацій та 13 інших державних органів, юрисдикція яких поширюється на всю територію України). Наразі погоджено із пропозиціями 47 антикорупційних програм, ще 15 перебувають на опрацюванні.

У зв’язку з невідповідністю вимогам законодавства повернуто без розгляду антикорупційні програми 31 органу влади, які повторно на погодження до НАЗК не надходили. З метою дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині обов’язкового прийняття антикорупційних програм та в подальшому проведення перевірки із зазначених питань Національне агентство надіслало листи тим центральним органам виконавчої влади, які станом на сьогодні не подали на погодження антикорупційні програми.

Більш детальна інформація щодо підготовки, затвердження та погодження Національнимагентством антикорупційних програм органів влади, типових недоліків таких програм розміщені упідрубриках «Інформація щодо розробки антикорупційних програм» та «Загальна інформація щодозатвердження антикорупційних програм» рубрики «Антикорупційні програми» розділу «Запобігання тавиявлення корупції». Крім того, у підрубриці «Обговорення та результати розгляду антикорупційнихпрограм» вказаної рубрики для обговорення також розміщені фотокопії антикорупційних програм, якінадійшли на погодження до Національного агентства.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар