Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найближчим часом Рада не розглядатиме звільнення Яреми

0 16

Питання про відставку генерального прокурора Віталія Яреми в найближчі дні український парламент розглядати не буде. Про це заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Микола Томенко під час брифінгу.

Втім, у п’ятницю, 16 січня Ярема виступить з інформацією перед парламентарями.

“У нас будуть завтра і силовики, і генеральний прокурор. І я думаю, що доля генерального прокурора залежить від генерального прокурора. Якщо його інформація щодо діяльності Генеральної прокуратури буде аргументованою, вмотивованою і зрозумілою депутатам, то, я думаю, що та ініціатива про відставку не буде підтримана “, – сказав Томенко.

Депутат також зазначив, що, якщо народні депутати побачать, що найбільш резонансні справи неадекватно і непрофесійно, і невідповідально розслідуються, то “історія відставки генерального прокурора може бути організаційно оформлена”.

Томенко зазначив, що, відповідно до закону про регламент, питання про відставку Яреми “як мінімум, сьогодні-завтра розглядатися не буде”.

Томенко нагадав, що для того, щоб це питання було винесено на розгляд в зал засідання Верховної Ради України, необхідно зібрати 150 підписів народних депутатів під проектом постанови про відставку генерального прокурора, а потім цей документ має розглянути профільний комітет. І тільки після цього дане питання може бути винесене в зал на розгляд в зал засідань парламенту.

Томенко нагадав, що для відставки генпрокурора необхідно 226 голосів народних депутатів.

Нагадаємо, напередодні депутати, які входять до Комітету Верховної Ради з питань протидії та боротьби з корупцією розпочали збір підписів з під постановою про недовіру генеральному прокурору Віталію Яремі.

Залиште коментар