Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Найбільше корупції у бюджетній сфері

0 21

Найбільша кількість корупційних діянь здійснюється у бюджетній сфері. Серед притягнених до відповідальності за корупцію – найбільша кількість держслужбовців різних категорій. Про це під час брифінгу повідомив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка. Він зауважив, що сьогодні боротьба з корупцією повинна вийти на якісно новий рівень, адже євроінтеграційні прагнення України вимагають від правоохоронців не лише виявлення цих злочинів, але й їх попередження.

«Якщо раніше ми говорили про зловживання на рівні дозвільних систем: надання адміністративних послуг, втручання в малий та середній бізнес, то сьогодні нам доводиться говорити про порушення в бюджетній сфері на значно вищих рівнях», — сказав Генпрокурор України.

“Якщо говорити окремо про службових осіб, які згідно наявних статистичних даних протягом року вдалися до корупційних правопорушень, то маємо наступне: державні службовці 5-7 категорії — 213 осіб, працівники органів внутрішніх справ — 182 особи, працівники органів місцевого самоврядування — 142 особи, збройних сил України — 58 осіб, працівники податкової служби — 55 осіб. Що стосується суддів, то протягом року корупційні злочини вчинили 13 осіб”, — повідомив очільник Генеральної прокуратури.

Крім того, за його словами, більше 40 злочинів у корупційній сфері скоєно працівниками інших відомств, зокрема працівниками митниці та СБУ.

Джерело:

УНН

Залиште коментар