Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Навчання правам людини в пенітенціарній системі

0 37

27 січня 2012 року в Києві відбулась конференція «Навчання правам людини в пенітенціарній системі України». Захід було організовано громадською організацію «М’АРТ», в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Про це повідомляє Асоціація українських моніторів дотримання прав людини.

На конференції було представлено цілі та результати програми в сфері освіти з прав людини в пенітенціарній системі. Презентовано навчальний відеофільм «Взаємовідносини пенітенціарного персоналу і засуджених. Вимоги, стандарти перспективи» з методичними рекомендаціями до нього, а також науково-методичний посібник для проведення занять в системі службової підготовки «Права людини в діяльності органів і установ виконання покарань».

У заході взяли участь активісти громадських організацій та співробітники ДПтС з 10 областей України, що були задіяні в реалізації проекту «Відео-школа з прав людини для працівників установ виконання покарань» з опрацювання навчального модулю для пенітенціаріїв.

голова ГО «М’АРТ», координатор програми «Розуміємо права людини» Сергій Буров зазначив, що головним завданням конференції є відкрите обговорення питань освіти в сфері прав людини, як одного із потужних засобів для покращення ситуації з дотримання прав людини у пенітенціарних закладах, де має відбуватися саме ресоціалізація засуджених.

Учасники конференції погодились з тезою про те, що необхідними є цілісний підхід і безперервність освіти в сфері прав людини для працівників виправних колоній. Цей процес має починатись з базової підготовки у вищому навчальному закладі і бути перманентним у системі підвищення кваліфікації.

Теги:

пенітенціарна служба, права людини

Залиште коментар