Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Навчальний семінар для адвокатів в Дніпропетровську

0 33

На навчальний семінар у Дніпропетровську зібралися понад трьохсот адвокатів, в тому числі з Харкова, Запоріжжя, Житомира, Одеси, Херсона, АР Крим ті інших регіонів.

На семінарі були також присутні члени Комітету Спілки адвокатів України (САУ) з захисту прав адвокатів, виїзне засідання якого проходило у Дніпропетровську. Ініціаторами проведення навчального семінару виступили САУ, Дніпропетровське відділення організації, Дніпропетровська обласна кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури та Академія адвокатури України.

З доповідями виступили Суддя Верховного Суду України В.Гуменюк («Судова практика розгляду земельних спорів»), член ВККА, віце-президент САУ, кандидат юридичних наук П. Луцюк («Відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки»), президент САУ, доктор юридичних наук Т. Варфоломеєва («Практика застосування Правил адвокатської етики»).

Семінар відбувся на базі Національного гірничого університету. Ректор цього вузу академік НАН України професор Г. Півняк зустрівся з ректором Академії адвокатури України, членом-кореспондентом НАПрНУ Т.В.Варфоломеєвою. У ході зустрічі обговорювалися, зокрема, актуальні проблеми правової освіти, питання підготовки висококваліфікованих кадрів та підвищення кваліфікації юристів для промисловості.

Теги:

Академія адвокатури України, НАПрНУ, Спілка адвокатів України

Залиште коментар