Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Науково-практична конференція в ВСУ

0 20

25 жовтня 2013 року  відбулась науково-практична конференція «Судова практика Верховного Суду України у цивільних, кримінальних, господарських та адміністративних справах». Захід організовано Верховним Судом України спільно з загальнонаціональним журналом «Право України» та Національною школою суддів України за сприяння проектів Ради Європи «Посилення незалежності, ефективності та професіоналізму судової влади в Україні» й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», повідомляє прес-служба ВСУ.

У роботі науково-практичної конференції взяли участь судді Верховного Суду України, представники Адміністрації Президента України, вищих спеціалізованих, апеляційних та місцевих судів, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, інших органів державної влади, науковці, юристи-практики.

Відкриваючи конференцію, з промовою виступив Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк. Він, зокрема, наголосив на актуальності розширення повноважень Верховного Суду України як найвищого судового органу держави задля виконання ним пріоритетного завдання – забезпечення єдності судової практики.

Голова Верховного Суду висловив сподівання, що думки і пропозиції науковців та практиків, озвучені на конференції, зроблять вагомий внесок у справу вдосконалення судової практики та узгоджень правових позицій судів різних інстанцій, вироблення алгоритму взаємодії між ними.

Учасники науково-практичної конференції на засіданнях трьох секцій обговорили судову практику Верховного Суду України у цивільних і господарських справах, у кримінальних справах та в адміністративних справах.

 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар