Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення не погодила законопроект, який надає право Комісії по захисту суспільної моралі здійснювати перевірки телерадіокомпаній

0 40

Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення не погодила законопроект, що надає право Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі перевіряти телерадіокомпанії. Про це повідомила на прес-конференції перший заступник голови Нацтелерадіо Оксана Головатенко, передає РБК-Україна.

За словами О.Головатенко, законопроект порушує норми чинного законодавства, згідно з якими право на перевірки телерадіокомпаній має лише Нацтелерадіо. До того ж: “надання такого права (перевірки) ще одній інституції негативно вплине на ринок через збільшення кількості перевірок контролюючими органами”, – додала О.Головатенко.

Теги:

Новини права, телерадіомовлення, телебачення, захист суспільної моралі, законодавство України, перевірки контролюючих органів
Новости права, телевидение, защита общественной морали, проверки контролирующих органов

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар