Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацполіція змінює систему підготовки оперативників

0 35

Нацполіція планує повністю змінити систему підготовки співробітників кримінальної поліції. Про це заявив глава відомства Сергій Князєв.

Система підбору і навчання кандидатів на службу в підрозділах кримінальної поліції може повністю змінитися. 75-80% кандидатів будуть приходити на посаді після певного періоду служби в підрозділах патрульної поліції. Таким чином, йдучи на службу, кандидат матиме певний досвід роботи.

Решта кандидатів будуть отримувати спеціалізовану освіту, після чого їх навчать більш досвідчені колеги.

Крім того, заплановано оновлення нормативної бази, якою керуються правоохоронці і створення поліцейських підрозділів, які будуть більш активно протидіяти злочинності.

Однією з таких форм роботи є створення інституту детективів поліції. У новий підрозділ увійдуть кращі працівники, 70% з яких – це оперативники, а ще 30% – слідчі.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар