Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Національний юридичний університет виграв справу проти Міноборони

0 1

Не погодившись із прийнятим рішенням, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого звернувся до суду з апеляційною скаргою щодо скасування  рішення у цій справі. Північний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове, яким позовні вимоги задовольнив повністю.Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого звернувся до Господарського суду міста Києва з позовом до Міністерства оборони України про стягнення коштів у розмірі 1592143,44 грн з фінансування підготовки фахівців за державним замовленням.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем своїх зобов`язань за державним контрактом на підготовку військових фахівців у частині  здійснення фінансування позивача. Господарський суд міста Києва у задоволенні позовних вимог відмовив у повному обсязі.

18 грудня 2019 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду касаційну скаргу Міністерства оборони України залишив без задоволення та залишив у силі постанову апеляційної інстанції.

Детальніше про справу № 910/13825/18 можна дізнатися за посиланнями: http://reyestr.court.gov.ua/Review/80631608http://reyestr.court.gov.ua/Review/85357790.

Залиште коментар