Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Національному антикорупційному комітету розширили повноваження

0 12

Президент України Віктор Янукович указом №362/2012 вніс зміни до положення про Національний антикорупційний комітет, згідно з яким Національному антикорупційному комітету дозволяється ініціювати перевірки фактів корупції.

Відповідний указ розміщений на сайті Президента України. Крім того, в указі доповнюється, що Комітет, крім здійснення системного аналізу стану протидії корупції в Україні, розроблення антикорупційних заходів, підготовки пропозицій щодо спрощення дозвільних та інших процедур ведення малого і середнього бізнесу та розроблення проектів актів законодавства з питань посилення боротьби з корупцією, займатиметься також підготовкою пропозицій щодо забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері запобігання і протидії корупції, розробленням пропозицій щодо формування і реалізації антикорупційної стратегії, та сприянням реалізації рекомендацій GRECO, інших провідних міжнародних організацій щодо запобігання і протидії корупції.

В указі також конкретизується, що Комітет у процесі виконання покладених на нього завдань може взаємодіяти з правоохоронними органами України, а також проводити виїзні засідання.

Нагадаємо, Янукович своїм указом № 890/2011 від 1 вересня 2011 затвердив питання Національного антикорупційного комітету.

Теги:

Національний антикорупційний комітет

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар