Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацгвардійців збираються залучати до міжнародних військових операцій

0 83

Кабмін пропонує надати військовослужбовцям Нацгвардії можливість брати участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Для цього в Законі «Про участь України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки» збираються встановити, що національний контингент і національний персонал комплектуються громадянами України – військовослужбовцями та працівниками Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, поліцейськими, особами начальницького і рядового складу інших державних органів і цивільних установ України, які мають необхідну професійну і психологічну підготовку.

Крім того, на Національну гвардію України запропоновано поширити дію Закону «Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав».

Зміни передбачені урядовим законопроектом № 7487 «Про внесення змін до деяких законів України відносно участі України в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки».

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар