Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк зробив виключення зі своєї заборони достроково знімати депозити

0 21

Національний банк України затвердив роз`яснення щодо права інститутів спільного інвестування (ІСІ) достроково вилучати депозити.

Як повідомляє сайт Української асоціації інвестиційного бізнесу, це роз`яснення було дане у відповідь на відповідне звернення Української асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ).

Згідно з одержаною інформацією, заборона Нацбанку на дострокове зняття коштів з банківських рахунків не поширюється на ІСІ.

Так, у тексті роз`яснення наголошується, що заборона НБУ «не поширюється на операції інститутів спільного інвестування відкритого типу, інститутів спільного інвестування інтервального типу, пов`язані з виконанням зобов`язань відповідного ІСІ щодо обов`язкового викупу власних цінних паперів на вимогу інвестора, і на операції недержавних пенсійних фондів, пов`язаних з виконанням зобов`язань відповідного недержавного пенсійного фонду щодо здійснення виплат своєму учаснику».

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України своєю постановою №319 від 11 жовтня 2008 року заборонив дострокове розірвання договорів за вкладами банківських депозитів.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар