Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк заперечує, що вирішив ліквідувати Іпобанк

0 32

Національний банк заперечує рішення про ліквідацію Іпобанку, що входить до групи невеликих. Про це на прес-конференції повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних зв’язків Національного банку Сергій Круглик, передають «Українські новини».

«Рішення щодо Іпобанку не було прийняте Нацбанком. Воно буде прийняте, як тільки буде кворум правління НБУ», – сказав він.

Детальнішої інформації він не повідомив.

Вранці 21 січня НБУ на своєму офіційному сайті розмістив інформацію щодо рішення про ліквідацію Іпобанку, але ввечері того ж дня прибрав це повідомлення без будь-яких коментарів.

Прес-служба Іпобанку також відмовляється коментувати дану дію НБУ.

Нагадаємо, з 2 жовтня 2009 року НБУ ввів тимчасову адміністрацію в Іпобанку.

Найбільшими акціонерами ВАТ «Іпобанк» є 11 юридичних і 5 фізичних осіб, при цьому юрособи володіють 99,81% акцій банку, а мажоритарні акціонери відсутні.

За неофіційною інформацією, Іпобанк контролюється депутатом Верховної Ради, співвласником Укргазбанку Василем Горбалем

Джерело:

proUA

Залиште коментар