Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк заборонив збитковим банкам видавати незабезпечені кредити

0 17

Національний банк заборонив збитковим комерційним банкам видавати незабезпечені (бланкові) кредити. Про це говориться в постанові НБУ №421, передають «Українські новини».

Регулятор також заборонив збитковим фінансовим установам надавати кредити і гарантії зв’язаним особам (інсайдерам), викупляти свої акції і купувати недержавні цінні папери.

Збиткові банки також не можуть достроково погашати свої боргові цінні папери (крім випадків погашення за ціною нижче 50% від номіналу).

Фінустанови, діяльність яких збиткова, крім того, повинні припинити виплату дивідендів акціонерам, бонусів, премій і винагород своїм працівникам, не можуть розподіляти капітал в будь-якій формі, не можуть збільшувати об’єми капітальних інвестицій і нематеріальних активів, не можуть здійснювати витрати на консультаційні послуги, а також не можуть відкривати нові філіали і відділення.

Нагадаємо, за даними НБУ, в січні-червні сумарний збиток комерційних банків склав 14,321 млрд. гривень.

Близько 40 банків станом на 1 квітня 2009 року працювали зі збитками.

Джерело:

proUA

Залиште коментар