Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк вирішив перевести вкладників банку «Надра» у «Родовід Банк»

0 12

9 лютого Національний банк прийняв рішення про переведення активів і пасивів банку «Надра» в «Родовід Банк». Про це, посилаючись на обізнане джерело в Нацбанку, повідомляють «Экономические известия».

У НБУ повідомили, що з банку в банк будуть переведені рахунки приватних клієнтів на суму близько 7,2 млрд. грн. і активів приблизно на таку ж суму. «Активи будуть переведені за балансовою вартістю. Потім уже на балансі «Родовід Банку» вони будуть оцінені, і банк визначить потребу в докапіталізації з боку держави», – пояснив представник центробанку. За його оцінками, сума необхідної докапіталізації банка буде близька до оцінок, що спочатку давалися, – на рівні 5,5-6 млрд. грн.

При цьому, пише видання, центробанк так виписав схему переведення, що вона повинна повністю задовольнити Дмитра Фірташа, як одного з потенційних покупців банку після його оздоровлення. Після цього, відзначає видання, в банку може статися призначення нового менеджменту – головою правління банку може стати колишній тимчасовий адміністратор Укргазбанку Олександр Соколов.

Як повідомлялося, в грудні Кабінет Міністрів прийняв рішення про переведення внесків фізичних осіб з банку «Надра» в Родовід Банк.

У Національному банку України (НБУ) були здивовані цим рішенням Кабінету міністрів, оскільки раніше уряд неодноразово заявляв про намір провести рекапіталізацію цієї проблемної кредитно-фінансової установи за рахунок бюджетних коштів.

Нагадаємо також, що в середу 10 лютого, в «Надра Банку» закінчується останній день мораторію на задоволення вимог кредиторів, встановленого Нацбанком 11 лютого 2009 року і продовженого ще на 6 місяців у серпні минулого року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар