Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк вирішив ліквідувати банки «Європейський» і «Національний стандарт»

0 21

Правління Національного банку України прийняло рішення ліквідувати банки «Європейський» і «Національний стандарт». Про це, посилаючись на джерела в НБУ, повідомляє «Дело».

Як пише видання, сьогодні або завтра в одному з офіційних друкарських видань буде опубліковано повідомлення про початок ліквідаційної процедури банків «Європейський» і «Національний стандарт».

Інформацію про рішення ліквідувати «Європейський» і «Національний стандарт» підтвердив і начальник управління кризового менеджменту НБУ Юрій Петров. «А що ще залишається робити, якщо так і не знайшовся інвестор, а старі акціонери не мають наміру капіталізувати банки?», – сказав він.

Імена ліквідаторів поки не розголошуються, відомо тільки, що це не тимчасові адміністратори згаданих установ.

В той же час Юрій Петров запевнив, що вкладникам-фізособам ліквідованих банків незабаром почнуть повертати їх кошти. «Вони отримають свої гроші або за рахунок ліквідованої маси, або з Фонду гарантування внесків», – заспокоїв він. За законодавством, Фонд гарантування внесків фізичних осіб повинен почати виплачувати компенсацію (до 150 тис. грн. – ред.) не пізніше ніж через два місяці після початку ліквідації банку.

Нагадаємо, 15 травня НБУ ввів тимчасові адміністрації у ВАТ КБ «Національний стандарт» (тимчасовим адміністратором призначений Георгій Шушпанов) і в АКБ «Європейський» (тимчасовий адміністратор Роман Кудрицький).

Джерело:

proUA

Залиште коментар