Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк узгодив Правила зберігання банківської таємниці із Законом про фіноздоровлення банків

0 26

Зміни, внесені до Правил зберігання, захисту, використання і розкриття банківської таємниці (затверджені постановою НБУ від 14.07.2006 р. №267), повинні узгодити його норми з нормами Закону України від 24.07.2009 р. №1617-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей здійснення заходів з фінансового оздоровлення банків» і стосуються можливості розкриття інформації, що є банківською таємницею, особі, на користь якої відчужуються активи та зобов’язання банку при виконанні заходів, передбачених програмою фіноздоровлення банку, або під час процедури ліквідації.

НБУ (тимчасовий адміністратор) може надавати Мінфіну вищезазначені відомості щодо банків, участь у капіталізації яких бере держава. Також банк має право розкрити банківську таємницю іншим банкам і НБУ в обсягах, необхідних для надання кредитів, банківських гарантій.

Постанова зареєстрована у Мін′юсті 11.09.2009 р. за №857/16873 і набуває чинності 22.09.2009 р.

Залиште коментар