Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк поповнив автопарк майже на 4 млн

0 22

Національний банк України закупив 15 легкових автомобілів «Toyota» та один броньований мікроавтобус на загальну суму 3,75 млн гривень Про це йдеться в повідомленні «Вісника державних закупівель».

Згідно з оголошенням, Нацбанк України за власні кошти закупив 15 легкових автомобілів у ТОВ «ВіДі Автострада» на суму 3 млн 055 тис. 380 грн, а також один мікроавтобус у ЗАТ «НВО «ПРАКТИКА» за 695 тис. 340 грн.

У конкурсній документації не зазначається марка автомобілів або їхні технічні характеристики, однак офіційний сайт «ВіДі Автострада» повідомляє, що компанія є офіційним дистриб’ютором автомобілів «Toyota», а ЗАТ «НВО «ПРАКТИКА» займається виробництвом броньованих транспортних засобів та банківським обладнанням.

Як повідомлялось, 26 грудня 2011 року, на засіданні уряду було ухвалено рішення скоротити автопарк органів влади наполовину. А прем´єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд забороняє чиновникам купувати дорогі автомобілі, а той, хто продовжуватиме подібні закупівлі, буде звільнений.

Теги:

державні закупівлі, НБУ

Джерело:

Коментарі

Залиште коментар