Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк подовжив мораторій у Трансбанку. Знайшовся інвестор

0 17

Нацбанк має намір подовжити мораторій на задоволення вимог кредиторів у Трансбанку. Про це повідомив керівник дирекції НБУ з банківського регулювання і нагляду Василь Пасічник, пише «Дело».

«Подовжуватимемо мораторій десь на три місяці», – повідомив Пасічник.

Як пише видання, 1 вересня закінчився мораторій на задоволення вимог кредиторів у Трансбанку. Проте після півроку роботи в режимі тимчасового адміністрування фінустанови так і не вдалося вийти на нормальні показники діяльності.

Як відзначає видання, від ліквідації банк врятував новий інвестор, який готовий увійти до його капіталу. «З’явився солідний інвестор, і ми вирішили дати йому шанс. Сьогодні (1 вересня. – ред.) ми цілий день перевіряли його (інвестора. – ред. ) платоспроможність, ніби як у нього є можливість і гроші», – говорить Пасічник.

Конкретизувати, хто саме цей інвестор, чиновник відмовився, відзначивши тільки, що про входження інвестора в капітал банку має бути прийнято рішення найближчого тижня.

«Ми не чекатимемо кінця мораторію, ми дамо інвесторові можливість найближчого тижня активно проявити себе в плані демонстрації грошових можливостей, а потім вирішуватимемо, що робити з Трансбанком далі», – говорить Пасічник.

Скільки готовий інвестувати в банк новий потенційний власник, ні в Трансбанку, ні в НБУ сказати не захотіли. Проте, пише видання, експерти вважають, що ця сума має бути не менше 430 млн. грн.

Нагадаємо, 2 березня Національний банк України (НБУ) ввів тимчасову адміністрацію в «Трансбанк» (Київ).

АКБ «Трансбанк» заснований у 1991 році. Найбільшим акціонером банку на 1 січня 2009 року був Володимир Костерін – 18,57%. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2009 року за розміром загальних активів (1,214 млрд грн.) «Трансбанк» займав 78-е місце серед 182 діючих банків у країні.

Джерело:

proUA

Залиште коментар