Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк і Кабмін не змогли узгодити документ, що стосується методології рекапіталізації банків.

0 16

Нацбанк і Кабмін не змогли узгодити документ, що стосується методології рекапіталізації банків, повідомляє “Дзеркало тижня”. При цьому, згідно з відгуками учасників наради, процес розробки нормативно-правової бази, необхідної для реального початку входження держави в капітал фінансових установ, знову почав гальмуватися.

За інформацією “Дзеркала тижня”, на робочому місці не виявилося жодного ключового чиновника Нацбанку, який бере участь у рекапіталізаційному процесі. З боку НБУ в цих нарадах брав участь заступник голови Володимир Кротюк. Між тим, директор дирекції банківського регулювання і нагляду НБУ Василь Пасічник пішов у відпустку, а голова Нацбанку Володимир Стельмах і його перший заступник Анатолій Шаповалов виїхали до Вашингтона з урядовою делегацією для участі у засіданні Ради директорів МВФ.

Нагадаємо, що в тексті меморандуму з МВФ міститься твердження, що українська влада вже розробила “комплексну систему заходів з рекапіталізації і реструктуризації банківського сектора”. Однак інформація про те, що конкретно містить система цих заходів, поки не оприлюднена.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар