Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентів

23

Національний банк України прирівняв фізичних та юридичних осіб, які зареєстровані та постійно проживають на тимчасово окупованій території вільної економічної зони “Крим”, до нерезидентів.

Про це йдеться у постанові НБУ №699 “Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони “Крим” від 3 листопада 2014 року, яка опублікована на сайті регулятора.

«Особа, місце перебування якої (зареєстрована/постійно проживає) на території вільної економічної зони «Крим», прирівнюється до нерезидента», – йдеться у документі.

Згідно з постановою НБУ, угоди, укладені суб’єктами Криму з резидентами України, вважатимуться зовнішньоекономічними контрактами.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба при оподаткуванні з середини жовтня прирівняла юридичних та фізичних осіб, які мають податкову адресу, місце розташування або місце проживання на території вільної економічної зони «Крим», до нерезидентів.

В Україні від 27 вересня набув чинності закон про створення вільної економічної зони на тимчасово окупованій території України, що визначає особливості економічної діяльності у Криму та Севастополі.

Джерело:

Укрінформ

Комментарии