Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк прирівняв кримчан до нерезидентів

0 23

Національний банк України прирівняв фізичних та юридичних осіб, які зареєстровані та постійно проживають на тимчасово окупованій території вільної економічної зони “Крим”, до нерезидентів.

Про це йдеться у постанові НБУ №699 “Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони “Крим” від 3 листопада 2014 року, яка опублікована на сайті регулятора.

«Особа, місце перебування якої (зареєстрована/постійно проживає) на території вільної економічної зони «Крим», прирівнюється до нерезидента», – йдеться у документі.

Згідно з постановою НБУ, угоди, укладені суб’єктами Криму з резидентами України, вважатимуться зовнішньоекономічними контрактами.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба при оподаткуванні з середини жовтня прирівняла юридичних та фізичних осіб, які мають податкову адресу, місце розташування або місце проживання на території вільної економічної зони «Крим», до нерезидентів.

В Україні від 27 вересня набув чинності закон про створення вільної економічної зони на тимчасово окупованій території України, що визначає особливості економічної діяльності у Криму та Севастополі.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар