Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нацбанк обмежив продаж валюти для потреб підприємців

0 22

Національний банк України запровадив тимчасові обмеження на операції з валютою. Вони стосуються окремих операцій на міжбанківському валютному ринку.

Як повідомляє прес-служба НБУ, нові правила викладені в постанові за №49. Документ набуває чинності сьогодні, 7 лютого.

Згідно нових правил, встановлюються “певні обмеження” на “виконання доручень банківських клієнтів в межах залишків коштів на їх поточних рахунках на початок операційного дня”, а також купівлю банками іноземної валюти за дорученням юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Національний банк України (НБУ) обмежив продаж валюти фізичним особам для подальшого переказу за кордон на рівні 50 тис. грн на місяць на одну фізособу, повідомляє Інтерфакс-Україна.

При цьому фінансові операції, метою яких є обслуговування нерезидентів, видатки на навчання чи лікування за кордоном або оплата праці в Україні не входять до переліку тих, що підлягають обмеженню.

У Нацбанку наголошують, що постанова носить тимчасовий характер і спрямована на стабілізацію банківської системи. При цьому вона жодним чином не обмежує використання громадянами їх доходів і заощаджень.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар