Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НАТО показав жовту картку Україні

0 16

Парламентська асамблея НАТО стурбована розвитком подій в Україні. Про це заявив президент асамблеї Карл Ламерс, повідомляють Українські Новини.

“Ми маємо певну стурбованість розвитком подій в Україні, ми із занепокоєнням спостерігаємо певні тенденції”, — сказав К. Ламерс, підкресливши, що Україна прийняла на себе зобов’язання дотримуватися прав і основоположних свободи людини і здійснювати принципи правової держави.

“Зараз виникло дуже багато питань, а ми хочемо, щоб ця красива і велика країна з її прекрасними людьми наближалася до Європейського Союзу, щоб вона могла співпрацювати в рамках НАТО”, — зазначив К. Ламерс.

Як він запевнив, асамблея готова підтримувати Україну і робить це, але вона хотіла б бачити, що Кабмін також робить певні кроки, щоб досягти прогресу.

Раніше Карл Ламерс закликав владу України дозволити колишньому прем’єр-міністру Юлії Тимошенко, екс-міністру Юрію Луценку, екс-першому заступнику міністра оборони Валерію Іващенку виїхати на лікування за кордон.

Теги:

НАТО, Ламерс, права людини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар