Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наступного тижня Кабмін запропонує Раді «антикризовий пакет» для будівельників

0 38

Кабінет міністрів має намір наполягати на розгляді Верховною Радою на пленарному тижні 11-14 листопада пакету законопроектів, спрямованих на стабілізацію будівельної галузі.

Про це журналістів повідомив міністр регіонального розвитку і будівництва Василь Куйбіда.

За його словами, уряд наполягатиме на ухваленні Радою законів про дозвільні процедури, про нормування в будівництві, про доступне житло, а також ряд інших документів.

Він також повідомив, що Кабінет міністрів домовився із забудовниками про зниження їх рентабельності до 15% на період кризи.

«Самі будівельники погодилися з тим, що їх рентабельність необхідно обмежити 15% на час кризи», – сказав він.

Крім цього, Куйбіда повідомив, що прийняте рішення про обмеження рентабельності виробництва будівельних матеріалів на рівні 15%.

За словами міністра, відповідна постанова розглядатиметься на засіданні уряду 12 листопада.

Як повідомлялося, забудовники виступають за кредитування або пайову участь держави в завершенні будівництва об’єктів з готовністю не меншого 40%.

Залиште коментар