Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Настільна книга для суддів: робота триває

0 18

Представники ВССУ, експерти Департаменту юстиції Посольства США та проекту USAID «Справедливе правосуддя» під час робочої зустрічі обговорили плани щодо подальшої підготовки навчального посібника для суддів з питань застосування Кримінального процесуального кодексу України, можливості проведення тематичного семінару для суддів апеляційних судів та перспективи співпраці у 2013 році.  

Як повідомляє сайт судової влади, упродовж минулого року судді США та представники міжнародних інституцій активно сприяли українським колегам у впровадженні новел КПК, надаючи практичні рекомендації представникам судових та правоохоронних органів України.

Виконуючий обов’язки Голови ВССУ Станіслав Міщенко під час зустрічі подякував експертам за надану допомогу та поінформував про роботу суддів та працівників апарату ВССУ над форматом та змістом посібника з питань застосування положень КПК, створення якого було ініційовано Департаментом юстиції Посольства США. Найближчим часом, запевнив Станіслав Миколайович, відповідні напрацювання буде передано розробникам настільної книги для суддів.

У свою чергу радник з правових питань Департаменту юстиції Посольства США Мері Батлер зазначила, що вони й надалі активно співпрацюватимуть із судовими органами України у напрямі реформування системи кримінальної юстиції.

Теги:

ВССУ, суддя, Кримінальний процесуальний кодекс України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар