Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Настільна книга для суддів

0 39

У Посольстві США в Україні відбулася робоча зустріч представників ВССУ та експертів Департаменту юстиції США, під час якої присутні працювали над обговоренням змісту посібника для суддів.

Нагадаємо, створення цієї настільної книги було ініційовано міжнародними експертами з метою надання методичної допомоги суддям у процесі освоєння і застосування ними положень Кримінального процесуального кодексу України.

Свої практичні пропозиції сторони висловили щодо формату, стилю підручника та його змісту. Суддя судової палати у кримінальних справах Наталія Марчук зазначила, що задоволена запропонованим експертами форматом, адже він передбачає можливість доповнення посібника сторінками із прикладами про застосування норм КПК.

Окрему увагу було зосереджено на питаннях застосування статей Кодексу, щодо яких найчастіше виникають питання чи суперечливі формулювання. Зокрема, стосовно статті 206 КПК, якою передбачено обов’язки слідчого судді щодо захисту прав людини.

Йшлося також і про адаптацію деяких визначень до загальноприйнятих у чинному законодавстві.

Наступну зустріч заплановано провести після опрацювання представниками структурних підрозділів ВССУ змісту всіх розділів посібника.

Теги:

ВССУ, КПК

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар