Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нашого співвітчизника обрано суддею Міжнародного трибуналу з морського права

0 26

На посаду судді Міжнародного трибуналу з морського права за квотою групи східноєвропейських держав було обрано представника України, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Румунії Маркіяна Кулика, повідомили у прес-службі МЗС.

“Обрання представника нашої держави до Міжнародного трибуналу стало свідченням визнання світовою спільнотою впливової ролі, що відіграє Україна у питаннях морського права”, – зазначив постійний представник України при ООН, Посол Юрій Сергєєв.

13 – 17 червня у штаб-квартирі ООН триває 21-а нарада держав-учасниць Конвенції ООН з морського права.

Міжнародний трибунал з морського права складається з 21 судді, до його компетенції належить розв’язання усіх спорів між державами-учасниками конвенції, а також надання консультативних висновків з проблематики морського права.

Теги:

морське право

Джерело:

УНН

Залиште коментар