Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Народний депутат ініціює публічне обговорення законопроектів

0 49

Комітет Верховної ради України з питань свободи слова і інформації одноголосно підтримав проект постанови № 8007 про введення громадського обговорення законопроектів на сайті парламенту.тиАвтором постанови є народний депутат Олександр Фельдман.

Постановою передбачається розробка і запуск функції коментування на сторінці кожного проекту, що дозволить відкрито обговорювати документи.

«Впродовж трьох днів від моменту реєстрації в апараті Верховної Ради законопроекти повинні бути відкриті для обговорення авторизованими користувачами», – йдеться у проекті постанови.

Автор документа також пропонує встановити обов`язкову модерацію на предмет коректності коментарів. Допуск до обговорення матимуть тільки авторизовані користувачі.

Теги:

законотворення

Джерело:

Харків-УНІАН

Залиште коментар