Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Народні депутати просять Онопенка перенести З’їзд суддів України

0 17

Народні депутати Роман Стаднійчук, Інна Богословська, Віктор Бондар, Віталій Немілостівий, Юрій Дерев’янко та інші звернулись до голови Ради суддів України Василя Онопенка з проханням перенести З’їзд суддів України, призначений на 7 квітня, на пізнішу дату через порушення процедури обрання делегатів.

Про це повідомив своїй прес-службі народний депутат Роман Стаднійчук.

«Якщо З’їзд суддів починається з порушення процедури обрання делегатів, то, відповідно, слід очікувати від цих же делегатів подальших неправомірних дій та саботажу з’їзду. На жаль, Верховна Рада ще не прийняла закон про люстрацію, який дозволить звільнити низку суддів, які виконували злочинні накази старої влади. Але ми не можемо допустити, щоб ці судді сьогодні ухвалювали важливі для країни рішення під головування Юрія Бауліна, який у 2010-му році відмінив політреформу 2004-го року», – вважає Стаднійчук.

Він звернув увагу, що саме З’їзд суддів призначає шість членів Конституційного Суду. «Не можна допустити, щоб Конституційний Суд знову став механізмом для реалізації чиїхось політичних рішень, аж до зриву президентських виборів. Де гарантія, що новообрані у такий спосіб судді Конституційного Суду першою справою не розглянуть чиєсь подання про нелегітимність виборів 25 травня?» – звернув увагу народний депутат.

Підписанти наголошують, що на з’їзд обрані в абсолютній більшості делегати від загальних судів, що займають адміністративні посади, та є «ставлениками Януковича та колишньої влади».

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар