Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наркобаронів шукатимуть в МВС

0 20

Про це на прес-конференції сказав начальник Управління по боротьбі з незаконним оборотом наркотиків МВС Олег Школьний. “В наступному місяці у нас буде проведена переатестація всіх підрозділів”, — повідомив він.

Він відзначив, що така переатестація украй необхідна у зв’язку з частими випадками участі правоохоронців в наркобізнесі.

Начальник УБНОН вважає, що подібні випадки не повинні замовчуватися, а співробітники, що здійснюють протизаконні дії, зобов’язані понести покарання по всій строгості закону. Крім того, він відзначив, що масштабну роботу в цьому напрямі ведуть служби внутрішньої безпеки МВС.

Як повідомлялося, співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Служби безпеки України спільно з прокуратурою Києва 25 квітня затримали начальника і 3 міліціонерів УБНОН Оболонського районного управління Головного управління МВС в Києві за підозрою в збуті наркотичних речовин.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар