Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нардепи ВР сьогодні розглянуть питання щодо затвердження регламенту парламенту.

0 14

Нардепи Верховної Ради України сьогодні розглянуть питання щодо затвердження регламенту парламенту. Про це йдеться в порядку денному ВР.

Парламент також має розглянути проект закону про особливості передачі в оренду та концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності. При цьому, депутати планують розглянути проекти закону про забезпечення громадян доступним житлом і про житлово-комунальні послуги (у новій редакції). Також в порядку денному пропонується розглянути проект закону про внесення змін до закону України про застосування амністії в Україні, а також проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидію чиненню злочинів проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар