Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нардепи просять КСУ роз’яснити порядок розмішення іноземних військових баз на території України.

0 21
До Конституційного суду України (КСУ) надійшло подання 50 народних депутатів України щодо порядку розміщення іноземних військових баз на території України. Про це повідомляє прес-служба КСУ.
“До КСУ надійшло конституційне подання 50 нардепів України щодо офіційного тлумачення положень пункту 14 розділу XV “Перехідні положення” Конституції України (Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України) в системному зв`язку з частиною сьомою статті 17 Конституції України (На території України не допускається розташування іноземних військових баз)”, – йдеться в повідомленні.
Згідно з регламентом КСУ, конституційне подання передано на вивчення в секретаріат суду.
Нагадаємо, 9 лютого в КСУ надійшло подання Президента України Віктора Ющенка з цього ж питання.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар