Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нардепи готові відмовитись від пільг: і сміх і гріх

0 14

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов назвав ряд пільг для народних депутатів, які планується скасувати. Сьогодні на брифінгу він повідомив, що передбачається, зокрема, ліквідувати пільги на безкоштовне паркування автомобілів і безкоштовне перевезення багажу, якими, по суті, ніхто не користується.

За словами О.Єфремова, також буде скасовано пільгу щодо безкоштовного проїзду у громадському транспорті народними депутатами, оскільки нею також ніхто не користується.

О.Єфремов повідомив, що також передбачено ліквідувати пільгу на безоплатні курортні путівки. За його словами, завдяки цьому буде зекономлено понад 800 тис. грн.

Як сказав лідер фракції Партії регіонів, зменшення з двох до одного місяця строку медичного обслуговування та оздоровлення народних депутатів дасть можливість зекономити 6,5 млн. грн.

О.Єфремов також повідомив, що передбачається зменшити матеріальну допомогу народним депутатам та їхнім помічникам, що дасть економію до 15 млн. грн. Він наголосив, що фракція Партія регіонів підтримує пропозиції щодо скасування ряду пільг для народних депутатів.

Теги:

статус народного депутата, Верховна Рада

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар