Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нардепи 13-14 листопада розглянуть в комітетах урядовий пакет законопроектів для подолання наслідків економічної кризи, – А.Портнов.

0 15

Народні депутати сьогодні і завтра розглянуть в комітетах урядовий пакет законопроектів, який стосується подолання наслідків фінансово-економічної кризи. Про це заявив нардеп від БЮТ Андрій Портнов в кулуарах парламенту. А.Портнов наголосив, що перерва у роботі ВР необхідна для того, щоб комітети встигли доопрацювати цей пакет законопроектів. “Уряд ще працює і ще буде направляти до ВР свої законопроекти. Тому у четвер і п”ятницю, тобто сьогодні і завтра, ми будемо працювати в комітетах і на початку наступного пленарного тижня, у вівторок, ми сподіваємось, що ВР отримає не тільки нового голову, але й прийме весь набір антикризових законопроектів”, – зазначив А.Портнов.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар