Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нарада з директорами центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

0 15

Із 2014 року в регіонах України розпочнуть роботу міжрайонні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які мають забезпечити подальше розширення обсягу правової допомоги, гарантованої державою.

Функції регіональних та місцевих центрів будуть розмежовані. Планується, що 27 регіональних центрів зосередяться на організації роботи адвокатів, наданні правової допомоги у кримінальних провадженнях.

При цьому міжрайонні центри опрацьовуватимуть прямі звернення від осіб, проводитимуть оцінку фінансового стану претендентів на безоплатну правову допомогу та забезпечуватимуть представництво інтересів осіб у цивільному та адміністративному процесах.

« Міжрайонні центри будуть найближчими до тих людей, які потребують отримання наших послуг, зможуть гнучко реагувати на вирішення актуальних проблем, – наголосив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський.

На нараді також обговорювалась подальша робота Міністерства юстиції щодо удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу, зокрема, унормування в законі організаційної структури системи безоплатної правової допомоги.

Теги:

правова допомога

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар